Entitet / IDDEEA BIH

FEDERACIJA BOSNE I HERCEGOVINE

Evidentirana novorođena djeca

Posljednji dostupni puni mjesec1.703septembar 2026 · +36 · +2.2%Preuzmi CSV ↓

Mjesečni trend

FEDERACIJA BOSNE I HERCEGOVINE

Tabela ispod je potpuna tekstualna alternativa grafikonu.

1.8841.5781.272 oktobar 2024: 1.791novembar 2024: 1.327decembar 2024: 1.562januar 2025: 1.679februar 2025: 1.378mart 2025: 1.272april 2025: 1.466maj 2025: 1.408juni 2025: 1.372juli 2025: 1.751august 2025: 1.853septembar 2025: 1.667oktobar 2025: 1.884novembar 2025: 1.302decembar 2025: 1.681januar 2026: 1.563februar 2026: 1.354mart 2026: 1.492april 2026: 1.501maj 2026: 1.312juni 2026: 1.703juli 2026: 1.761august 2026: 1.694septembar 2026: 1.703 okt 2024mar 2025sep 2025mar 2026sep 2026
Najviše1.884Sredina1.578Najniže1.272
okt 2024mar 2025sep 2025mar 2026sep 2026
Najviše 1.884 · oktobar 2025Najniže 1.272 · mart 2025
FEDERACIJA BOSNE I HERCEGOVINE
PeriodUkupnoIzvor ažuriran
oktobar 20241.7912024-11-04
novembar 20241.3272024-12-09
decembar 20241.5622025-01-03
januar 20251.6792025-02-04
februar 20251.3782025-03-04
mart 20251.2722025-04-07
april 20251.4662025-05-07
maj 20251.4082025-06-03
juni 20251.3722025-07-03
juli 20251.7512025-08-06
august 20251.8532025-09-04
septembar 20251.6672025-10-06
oktobar 20251.8842025-11-04
novembar 20251.3022025-12-04
decembar 20251.6812026-01-08
januar 20261.5632026-02-04
februar 20261.3542026-03-04
mart 20261.4922026-04-03
april 20261.5012026-05-06
maj 20261.3122026-06-04
juni 20261.7032026-07-03
juli 20261.7612026-08-03
august 20261.6942026-09-03
septembar 20261.7032026-10-05

Čitajte podatke u kontekstu

Ovo su registracije IDDEEA, ne procjena stvarnog broja rođenja stanovnika. Mjesto i vrijeme evidentiranja, izmjene zapisa i administrativna praksa mogu uticati na broj.

Izvor IDDEEA BiH CC BY 4.0 Preuzeto u servis: 2026-10-14 20:41:32