IDDEEA BiH · Javni podaci

Koliko je evidentirano ovog mjeseca?

Jedan provjeren odgovor iz javno dostupnih podataka IDDEEA BiH.

Aktuelna javna verzija

Posljednji dostupni puni mjesec

2.516septembar 2026+21 · +0.8% Prema istom mjesecu prethodne godine
Javni obuhvat3 + 10 + 63entiteta · kantona · općine
Izvor ažuriran2026-10-05službeni zapis izvora

Mjesečni trend

Bosna i Hercegovina

Tabela ispod je potpuna tekstualna alternativa grafikonu.

2.7642.3511.938 oktobar 2024: 2.644novembar 2024: 2.114decembar 2024: 2.343januar 2025: 2.479februar 2025: 2.061mart 2025: 1.938april 2025: 2.130maj 2025: 2.094juni 2025: 2.045juli 2025: 2.575august 2025: 2.625septembar 2025: 2.495oktobar 2025: 2.764novembar 2025: 1.944decembar 2025: 2.450januar 2026: 2.263februar 2026: 2.026mart 2026: 2.229april 2026: 2.157maj 2026: 1.967juni 2026: 2.502juli 2026: 2.567august 2026: 2.471septembar 2026: 2.516 okt 2024mar 2025sep 2025mar 2026sep 2026
Najviše2.764Sredina2.351Najniže1.938
okt 2024mar 2025sep 2025mar 2026sep 2026
Najviše 2.764 · oktobar 2025Najniže 1.938 · mart 2025
Bosna i Hercegovina
PeriodUkupnoIzvor ažuriran
oktobar 20242.6442024-11-04
novembar 20242.1142024-12-09
decembar 20242.3432025-01-03
januar 20252.4792025-02-04
februar 20252.0612025-03-04
mart 20251.9382025-04-07
april 20252.1302025-05-07
maj 20252.0942025-06-03
juni 20252.0452025-07-03
juli 20252.5752025-08-06
august 20252.6252025-09-04
septembar 20252.4952025-10-06
oktobar 20252.7642025-11-04
novembar 20251.9442025-12-04
decembar 20252.4502026-01-08
januar 20262.2632026-02-04
februar 20262.0262026-03-04
mart 20262.2292026-04-03
april 20262.1572026-05-06
maj 20261.9672026-06-04
juni 20262.5022026-07-03
juli 20262.5672026-08-03
august 20262.4712026-09-03
septembar 20262.5162026-10-05

Brzi pregled teritorija

Počnite od službenog konteksta

Istraži teritorije

Korištenje podataka

Za rad s podacima

Koristite dokumentirani API ili preuzmite sigurnu tabelu za odabrani period.

Šta ovaj broj znači

Kontekst, ne presuda.

Ovo su registracije IDDEEA, ne procjena stvarnog broja rođenja stanovnika. Mjesto i vrijeme evidentiranja, izmjene zapisa i administrativna praksa mogu uticati na broj.

Kako radi →

Izvor IDDEEA BiH CC BY 4.0 Preuzeto u servis: 2026-10-14 20:41:32